Çikolataya Doymak İstediğimde

Türkiye’nin en köklü markalarından Sagra’nın üreticisi olduğu Tadelle 1980’li yıllardan bu yana her kuşaktan tüketicinin vazgeçemediği çikolatadır. Yüzde 100 yerli marka olan Tadelle, güçlü mirasını bugüne taşıyan Türkiye’nin ikonik markalarından biridir.

Yüzde 34 fındık oranı ve yoğun çikolata tadını buluşturan Tadelle günlük hayatın içinde tüketicilerin vazgeçilmezidir.

Tadelle’nin rakipsiz olmasının temelinde uzmanlar tarafından seçilen fındıkların özel kavurma tekniğiyle aroma, lezzet ve besin değerlerini kaybetmeden kavrularak kendine has bir tada sahip çikolata ile buluşturulması yatmaktadır.

%100 gerçek çikolata olan Tadelle, trans yağ, glikoz ve fruktoz şurubu içermiyor. Sadece şeker pancarından elde edilen şeker kullanılarak üretilen ürünler, doğal vanilya kullanılarak çikolata severlere sunulmakta. Fındık, çikolata ve kakaonun tüm faydalarını ve enerjisini içinde barındıran Tadelle, günün her anında lezzet tutkunlarının tercihi oluyor. Tadelle klasik, bitter, beyaz çikolata ve şeker ilavesiz çeşitlerinin yanı sıra gofretleri ile de farklı damak tatlarına hitap etmektedir.

Yılların birikimi sayesinde çikolata sektöründe güçlü marka bilinirliğine sahip olan Tadelle; teknolojiyi yakından takip ederek, vizyonuna bağlı kalarak, kalitesinden ödün vermeden ürünleri ve üstün nitelikli hizmet anlayışı ile çikolata sektöründe Türkiye’deki başarısını dünyaya da taşıma yolunda hızla ilerlemektedir.

Çikolataya doymak isteyenlerin tercihi Tadelle 2021 yılı itibariyle Sarelle, Sagra ve Gol markalarıyla birlikte Türkiye’nin köklü şirketlerinden OYAK Grup bünyesine geçerek Sagra Grup çatısı altında faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye’nin kalbine hitap eden Tadelle’nin hikayesi gelecek kuşaklarla birlikte büyüyerek daha da lezzetlenecektir.